İADE VE DEĞİŞİMLER

 

İade ve değişim prosedürü nedir?

WhitneyTr Online Mağaza'dan satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış olması ve ürünlerin üzerindeki tüm aksesuarların eksiksiz olması koşuluyla, 30 gün içerisinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz. İç giyim ürünleri iade ve beden değişimi kapsamına dahil olmamaktadır.

Beden değişimi yapmak istediğiniz ürünlerimizi online mağazalarımızda dilediğiniz bedeniyle değiştirebilirsiniz. Mağazalarımızda beden değişimi dışındaki değişimler yapılamamaktadır.

Puan harcaması yapılarak satın alınan ürünlerde iade ve farklı bir ürünle değişim durumunda, harcanan puanlar silinecektir.Biriktirdiğiniz puanlar yıl sonuna kadar geçerli olup; bir sonraki yıla devir olmamaktadır.

İade işlemi için hangi belgeler gerekmektedir?

Faturanızın arkasında yer alan iade formunu iade etmek istediğiniz ürün kodu ve iade nedeni ile birlikte eksiksiz olarak doldurunuz ve faturayı da gönderi paketinin içerisine yerleştiriniz.

İadeler hangi kargo firmasıyla yapılmaktadır?

İade etmek istediğiniz ürünleri WhitneyTr Online Mağaza İade Depo adresimize gönderebilirsiniz. Kargo firmaları vasıtasıyla yapılan gönderilerin ücreti müşterimize aittir. 

İade onay süreci nasıldır?

İade işlemi için tarafımıza ulaşan ürün, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olup olmadığı konusunda incelenecek olup, iadeye uygun olması durumunda işlem onaylanarak iadesi alınacaktır.

Geri ödeme ne zaman ve nasıl yapılır?

İadesi alınan ürününüzün tutarı (kargo hizmet bedeli hariç) 10-15 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz hesap veya kredi kartınıza aktarılacaktır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR